Amer Sports (www.amersports.com) je mezinárodní obchodní společnost zastoupená na všech významných trzích díky svým značkám Salomon, Wilson, Atomic, Suunto, Peak Performance & ArcTeryx. Vysoce kvalitní sportovní vybavení, oblečení a obuv zlepšují výkon, zvyšují sportovní vyžití a outdoorové aktivity. Portfolio skupiny vyvažuje široká škála podporovaných sportů a produktů a také působení na všech významných trzích.

Jste vášnivý milovník sportu a outdooru? Dokážete inspirovat naše klienty vašimi skvělými prodejními dovednostmi?
A hledáte novou výzvu?
Pokud jste to Vy, přidejte se do týmu Salomon shop v našem obchodě na

Premium Outlet Prague Airport jako

Prodavač/ka MO prodejny SALOMON

Náplň práce:
• realizace prodeje
• pokladní operace
• příjem zboží na sklad a jeho kontrola
• doplňování zboží
• spolupráce s ostatními MO prodejnami

Váš profil:
• Praxe na obdobné pozici (ideálně v oblasti funkčního oblečení a obuvi)
• SOU/SŠ vzdělání
• Dobrá znalost AJ nebo NJ výhodou
• Uživatelská znalost PC
• Orientace v oblasti sportovního vybavení
• Časová flexibilita
• Vášeň pro sport

Požadujeme:
• Dosažení výsledků a splnění očekávání zákazníků
• Orientaci na zákazníka
• Dobré komunikační schopnosti
• Schopnost týmové práce
• Práce podle pokynů

Nabízíme:
• práci v renomované zahraniční společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení, vč. zaměstnaneckých bonusů
• příjemný dynamický kolektiv
• odborné vzdělávání
• termín nástupu ihned nebo dle dohody

V případě zájmu nás prosím kontaktujte online