Amer Sports (www.amersports.com) jest wiodącym światowym producentem sprzętu sportowego globalnie rozpoznawalnych marek takich, jak: Salomon, Wilson, Precor, Atomic, Suunto, Mavic czy Arc'teryx. Wszystkie firmy wchodzące w skład grupy Amer Sports tworzą i rozwijają zaawansowane technologicznie produkty, pomagające osobom aktywnie uprawiającym sport w osiąganiu lepszych rezultatów.

Twoje serce bije dla sprzedaży? Swobodnie stosujesz różne sposoby dla zapewnienia najlepszych okazji zakupowych, z wykorzystaniem systemów informacyjnych i komunikacyjnych, a także podczas prezentacji w salonie wystawienniczym i na spotkaniach w ramach imprez targowych?

Co więcej, czy chodzi o bieganie, czy jazdę na rowerze górskim, spędzanie weekendów na nartach lub snowboardzie – nic nie może Cię od tego powstrzymać. To nie tylko sport – to sposób na życie.

Jeśli to Ty, dołącz do naszego zespołu w Krakowie, aby zwiększyć sprzedaż w portfelu marek Amer Sports jako

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Marek Atomic i Wilson

OPIS STANOWISKA
Regionalny Kierownik Sprzedaży będzie zarządzać sprzedażą, aby osiągnąć wyznaczone cele sprzedażowe dla marek Atomic i Wilson, a także będzie partnerem biznesowym dla swoich klientów. Będzie budować partnerskie relacje z punktami sprzedaży detalicznej w kluczowych specjalizacjach sportowych, opracowując wspólne plany mające służyć konsumentom, przynosząc korzyści zarówno sprzedawcy detalicznemu, jak i Amer Sports. Będzie on realizował następujące zadania:
  • tworzenie planu działań na sezon w celu rozwijania działalności Amer Sports i dealerów w kluczowych dyscyplinach w Polsce;
  • tworzenie i przedstawianie klientom planów rozwoju kluczowych kategorii, stymulowania sprzedaży detalicznej i budowania relacji z konsumentami;
  • budowanie wspólnej działalności i planów konsumenckich służących osiągnięciu celów strategicznych poszczególnych marek Amer Sports i maksymalizacji preferencji konsumenckich na rzecz specjalistycznych punktów sprzedaży detalicznej;
  • osiąganie korzystnego i trwałego wzrostu we współpracy z hurtowniami;
  • wykorzystanie programów marketingu handlowego i detalicznego Amer Sports;
  • koordynacja obsługi klienta we współpracy z innymi jednostkami i zespołami, zapewnienie wysokiego standardów obsługi klienta we wszystkich aspektach;
  • szkolenie pracowników handlu detalicznego oraz udział/zarządzanie imprezami/prezentacjami dla konsumentów;
  • koordynacja rocznych planów współpracy z konsumentami oraz marketingowych;
  • promowanie dobrych praktyk w zespole sprzedaży innych marek w regionie.
PROFIL WYMAGAŃ:
  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe);
  • co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (ds. sprzedaży B2B w zakresie zarządzania współpracą z klientami), najlepiej w branży sportowej;
  • dobra znajomość systemu dystrybucji produktów sportowych w regionie i zainteresowanie sportem;
  • umiejętność jeżdżenia na nartach – będzie dodatkowych autem
  • dobra znajomość systemów informatycznych i pakietu MS Office, bardzo dobra znajomość programu Excel;
  • biegła znajomość angielskiego;
  • duże doświadczenie w obsłudze arkuszy kalkulacyjnych i wysokie umiejętności matematyczne;
  • biegłość w biznesie i orientacja na wartość dla klienta;
  • wysokie umiejętności negocjacji i sprzedaży rozwiązań oraz radzenia sobie z trudnościami;
  • umiejętność elastycznej organizacji pracy zależnej od sezonowych potrzeb biznesowych (czasami konieczna jest praca w weekendy);
  • gotowość do podróży służbowych;
  • ważne prawo jazdy.
WYMAGANE KOMPETENCJE:
  • budowanie relacji i networking;
  • planowanie i organizacja;
  • prezentacje i przekazywanie informacji;
  • dążenie do rezultatów i spełnianie oczekiwań klientów;
  • umiejętności analityczne.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesującą oraz pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju w renomowanej firmie
  • Swobodę pracy i samodzielność
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Pakiet Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV w języku angielskim online lub pod adresem E-mail careers.emea@amersports.com.